Banner
Elgotech na XXIV Międzynarodowych Targach ENERGETAB 2011 PDF Drukuj Email

Targi energetyczne ENERGETAB 2011 w Bielsko Białej to, dla wielu firm z branży energetycznej, najważniejsze wydarzenie w roku kalendarzowym.

Pomimo trudnego okresu w sektorze inwestycyjnym XXIV edycja tych targów była rekordowa zarówno pod względem liczby wystawców jak i powierzchni zajętej przez ekspozycje oraz tłumu zwiedzających, co zaobserwowaliśmy również po gronie odwiedzających nasze stoisko.

Na stoisku formowych ELGOTECH zaprezentowano m.in. nową linię  małych przedłużaczy w nowej kolorystyce i gabarytach.  Odwiedzający mogli przyjrzeć się z bliska tej nowej gamie produktów i zapoznać się z ułatwieniami i szerokimi możliwościami ich nowego zastosowania. Ponadto pracownicy ELGOTECH służyli wszelką poradą i pomocą.

Tych kilka dni pozwoliło nam na miłe spotkania z naszymi stałymi Klientami oraz nawiązanie nowych, miejmy nadzieję owocnych, kontaktów biznesowych. Dla wszystkich gości przygotowano specjalny poczęstunek.

Podsumowując można stwierdzić, że zarówno nawiązano nowe kontakty biznesowe, jaki i utrwalono relacje z obecnymi kontrahentami i zaprezentowano nowości ofertowe czyli nasz założony cel targowy został osiągnięty.

Wszystkim którzy zaszczycili obecnością nasze stoisko firmowe na targach  serdecznie dziękujemy i zapraszamy już za rok!

 

Targi ENERGETAB 2011 Targi ENERGETAB 2011 Targi ENERGETAB 2011 Targi ENERGETAB 2011

 

Z naszej galerii


Na górę strony
© Elgotech 1989 - 2018