Kontakt

PPHU ELGOTECH Jerzy Znamirowski

ul. Józefa Jedynaka 2, 32-020 Wieliczka

+48 12 285 08 58
+48 12 285 08 59
marketing@elgotech.pl
sprzedaz@elgotech.pl
zamowienia@elgotech.pl

Wyślij wiadomość

Kierownik Działu Marketingu i Sprzedaży

Ireneusz Łanoszka
+ 48 12 285 08 58
irek@elgotech.pl

Obsługa Klienta, realizacje zamówień

Jagoda Słomska
+ 48 12 333 66 36
jagoda@elgotech.pl
Ewelina Gwóźdź
+ 48 12 333 66 35
ewelina@elgotech.pl
Danuta Florek
+ 48 12 333 66 34
sprzedaz@elgotech.pl
Jolanta Rozwadowska
+ 48 12 333 66 38
jolanta@elgotech.pl

Przedstawiciele Handlowi

Sieci Handlowe
Dariusz Gorczyca
+ 48 606 406 317
+ 48 12 333 66 45
darek@elgotech.pl
Rynek Hurtowy
Witold Polański
+ 48 730 084 825
+ 48 12 333 66 44
witek@elgotech.pl
Rynek Hurtowy
Sebastian Marchewka
+ 48 606 406 624
+ 48 12 333 66 48
sebastian@elgotech.pl
Marketing
Agata Błońska
+ 48 12 333 66 37
agatas@elgotech.pl
Import i Export
Anna Sitko
+ 48 12 333 66 41
annas@elgotech.pl
Dział Księgowości
Agnieszka Czernecka Główna Księgowa
+ 48 12 333 66 51
ksiegowa@elgotech.pl
Kontrola Jakości
Zbigniew Natkaniec
+ 48 12 333 66 58
jakosc@elgotech.pl
Zaopatrzenie
Janusz Hogno
+ 48 12 333 66 62
zaopatrzenie@elgotech.pl
Kadry i Administracja
Aldona Andruchowicz
+ 48 12 333 66 57
aldona@elgotech.pl
Magazyn
+ 48 12 333 66 63
magazyn@elgotech.pl
Reklamacje
Anna Rutka
+ 48 12 333 66 46
reklamacje@elgotech.pl